komentovaná prohlídka mrakodrapu

Ideální doplněk k návštěvě expozice PRINCIP BAŤA nebo jako samostatný výlet

Seznamte se podrobněji s historií budovy 21 a vším, co ji činí tak výjimečnou!

U této prohlídky je nutná rezervace předem, nejlépe aspoň 1-2 týdny, na 573 032 111, resp. 603 584 450, nebo emailem na recepce@14-15.cz.

Komentovaná prohlídka zahrnuje vyjížďku původním výtahem s kanceláří Jana A. Bati a výklad o budově samotné, o baťovské architektuře a životě v baťovském Zlíně. Navštívíte 2. a 16. podlaží, z terasy se vracíte rychlovýtahy. Lze objednat od jedné osoby po velké skupiny. Výklad v češtině a angličtině.

VÍCE O HISTORII...

Trvání prohlídky 45-60 minut (lze dohodnout s průvodkyní). Prohlídky začínají vždy v celou hodinu na recepci 14. budovy 14|15 BAŤOVA INSTITUTU, odkud následuje přesun s průvodkyní cca 200 metrů. Tam lze zakoupit vstupenky při platbě hotově i kartou. Případnou platbu na fakturu s námi prosím dohodněte předem na info@muzeum-zlin.cz nebo tel. 573 032 326. 

* u školních skupin se sleva na pedagogické pracovníky neuplatňuje. Po dobu návštěvy odpovídá/-jí za skupinu; 

* návštěvníci mohou využít parkování zdarma u budovy 14; parkovací kartu vyzvedněte na recepci při příjezdu; v případě zájmu lze dohodnout parkování přímo u muzea i pro autobus

* školám doporučujeme i lektorský program na mrakodrapu

OTVÍRACÍ DOBA

ÚT - NE     10.00 - 18.00

VSTUPNÉ (změna k 1. 1. 2024)

skupina 1 - 10 osob 1 000 Kč/ celá skupina
11 a více osob 100 Kč/ osoba

KONTAKTY

MUZEUM JIHOVÝCHODNÍ MORAVY VE ZLÍNĚ, příspěvková organizace Zlínského kraje

adresa Vavrečkova 7040, Zlín 760 01
telefon +420 573 032 111 (recepce, rezervace);      +420 573 032 326 (obch. oddělení muzea)
email recepce@14-15.cz (rezervace, dostupnost); info@muzeum-zlin.cz
GPS 49.2248711N, 17.6589275E
 

 

Nenechte si nic uniknout!

Budeme Vám posílat novinky a informace z muzea přímo do Vaší e-mailové schránky. Tím pádem budete vždy vědět co připravujeme a nic Vám už neunikne!

Změnit jazyk
Česky English
Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.