SOUTĚŽÍME O TITUL "MUZEUM ROKU 2023"

Agentura CzechTourism a Asociace muzeí a galerií České republiky se dohodly na obnovení celostátní soutěže MUZEUM ROKU. Ta se zaměřuje na hodnocení návštěvníků a probíhá v nové podobě na portálu Kudyznudy.cz.

Vyhlašena byla jako součást mediální kampaně Národní soutěže Gloria Musaealis a první ročník byl slavnostně zahájen v rámci předávání Cen Gloria Musaealis za rok 2022 25. května 2023 ve Smetanově síni Obecního domu v Praze.

Muzeum jihovýchodní Moravy ve Zlíně se do soutěže zapojilo také, takže budeme rádi, pokud spokojení návštěvníci najdou chvilku pro hlasování na profilu muzea ZDE..udělením pěti hvězdiček. Můžete takto samozřejmě hlasovat při návštěvě kteréhokoli z objektů muzea - zlínské expozice Princip Baťa, hradu Malenovice, Muzea luhačovického Zálesí nebo komplexu Ploština. Pro hlasování je třeba se na Kudyznudy.cz registrovat. Za případné hlasy předem děkujeme!

Souběžně probíhá soutěž pro návštěvníky!

Navštívili jste v posledních letech poutavou výstavu nebo expozici? Byli jste nadšení z úrovně služeb a vstřícného přístupu personálu? Budete se na místo rádi vracet a doporučujete ho svým přátelům? Stačí být zaregistrovaný na webu Kudy z nudy a udělit dané instituci hodnocení v soutěži Muzeum roku. Dejte svůj hlas muzeu nebo muzeím, která vás chytla za srdce.
Tři vylosovaní výherci získají vstup zdarma do více než 300 muzeí a galerií po celé ČR! Asociace muzeí a galerií České republiky, z. s., jim totiž na jeden rok propůjčí průkaz svého člena, který je bude opravňovat k návštěvě všech jejích 314 členských institucí (vč. poboček).

Hlasování probíhá od 25. května 2023 do 31. března 2024.

Kudyznudy.cz - tipy na výlet  

Nenechte si nic uniknout!

Budeme Vám posílat novinky a informace z muzea přímo do Vaší e-mailové schránky. Tím pádem budete vždy vědět co připravujeme a nic Vám už neunikne!

Změnit jazyk
Česky English
Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.