Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Shoes and Clothing In History 2024

SHOES AND CLOTHING IN HISTORY 2024 | 10th Internation Conference

Museum of the South East Moravia in Zlin, 14|15 BAŤA INSTITUTE, hall B

November 14-15, 2024

For the first time Shoes and Clothing together under one name.

Topic Areas:

  1. Distinctive Features of Shoe and/or Clothing Evolution in History and Various Geographic Areas; Fashion Trends and Design;
  2. Presentation of Shoe, Clothing and Fashion Accessories Collections; Presentation and Description of Interesting Exhibits and Rarities, Exhibitions and Projects.
  3. History of Artisan and Industrial Production; Manufacturing Process and Materials of Shoes and/or Clothing.
  4. Work of Conservators and Restorers With a View to Items of Shoe and Clothing Collections; Reconstructions of Period Shoes and Clothing.

The event is scheduled for attendance in person as well as for online participation. English will be language of the Conference. The lectures will be published in printed conference proceedings. With respect to its processing, we will appreciate your submitting of lectures by July 15, 2024 as well as an early information about your interest in attendance and/or presentation of a lecture.

* more info during March 2024.

Mgr. Michal Heinrich, curator of the shoe collection

573 032 310, 773 583 680

Nenechte si nic uniknout!

Budeme Vám posílat novinky a informace z muzea přímo do Vaší e-mailové schránky. Tím pádem budete vždy vědět co připravujeme a nic Vám už neunikne!

Změnit jazyk
Česky English
Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu