Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Shoes in History 2021

This year's conference returns from Izegem, Belgium, to its place of origin, Zlín.

Location: Zlín, Czech Republic

Date: Friday 12th of November 2021

This year's conference returned from Izegem, Belgium, to its place of origin, Zlín. Due to complicated circumstances with global pandemic, the event was held simultaneously in present and online form, which was a first time for the conference. Another first was holding the conference in English language only.

The conference once again offered a number of interesting topics, from 3D technologies to footwear in Spain in the second half of the 16th century. List of all contributions can be found here https://www.muzeum-zlin.cz/shoes-in-history.

Contact information:

e-mail: michal.heinrich@muzeum-zlin.cz

CLOTHING IN HISTORY - 5th International Conference

Location: Zlin, Czech Republic

On Saturday the 13th of November 2021, Shoes in History will be followed by the 5th International Conference Clothing in History 2021.

The aim of this conference is the recognition of the role of the clothing culture in history and to share this information. Combining both of these events will enable the exchange of knowledge from these mutually close topics.

Website: http://seminarhistorie.wz.cz
Content of publications from previous years: http://seminarhistorie.wz.cz/sbornik.htm

Nenechte si nic uniknout!

Budeme Vám posílat novinky a informace z muzea přímo do Vaší e-mailové schránky. Tím pádem budete vždy vědět co připravujeme a nic Vám už neunikne!

Změnit jazyk
Česky English
Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu