PRÁZDNINOVÉ PROGRAMY PRO DĚTI

PRÁZDNINOVÉ PROGRAMY V MUZEU - 1. podlaží budovy 14

vstupné: 69 Kč základní, 45 Kč snížené, 149 Kč rodinné 2+4

 

4. 7., 25. 7. a 8. 8. 2024 v časech 10:00 – 12:00 a 14:00 – 16:00
Výstava: Svět hraček Baťa
SVĚT HRAČEK BAŤA
Pojďte se podívat na hračky, se kterými si hrály děti již před 90. lety. Nahlédneme, z čeho jsou vyrobeny a jak se renovují. Společně si vyrobíme černého kocoura – oblíbenou hračku mnoha dětí.
Program je vhodný pro děti od 6 let.

 

18. 7., 1. 8. a 15. 8. 2024 v časech 10:00 – 12:00 a 14:00 – 16:00 
Výstava: Zázračné oči a ruce Ludvíka Kadlečka
FILMOVÁ DÍLNA ANIMACE
Staňte se animátory a vyzkoušejte si práci na animovaném filmu jako režisér Ludvík Kadleček. Ve výstavě a expozici si prohlédneme výtvarné návrhy a loutky z filmů Ludvíka Kadlečka a animací rozpohybujeme postavičky složené z dětské skládačky.
Program je vhodný pro děti od 7 let.

 

11. 7. a 21. 8. 2024 v časech 10:00 – 12:00 a 14:00 – 16:00
Výstava: Klub Underground
DÍLNA UNDERGROUND
Přesuňte se zpět v čase do prostředí undergroundových klubů a staňte se na chvíli undergroundovým umělcem. Objevte krásu tehdejšího klubového výtvarného umění, vyzkoušejte si techniky linorytové tvorby a zažijte na vlastní kůži tvorbu vlastních obrazů, plakátů a razítek.
Program je vhodný pro děti od 10 let.

 

Informace:
e-mail: edukace@muzeum-zlin.cz
telefon: 573 032 3xx (19, 20 či 21)

 

Nenechte si nic uniknout!

Budeme Vám posílat novinky a informace z muzea přímo do Vaší e-mailové schránky. Tím pádem budete vždy vědět co připravujeme a nic Vám už neunikne!

Změnit jazyk
Česky English
Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.