NA HRAD ZA KORUNK(o)U 2024

KOMPONOVANÝ PROGRAM PRO KORUNKU LUHAČOVICE, z. s. 

NA HRAD ZA KORUNK(o)U

aneb

DOBRÝMI ČINY PROTI ZLÝM ČASŮM

1. 6. 2024 | 10.00 – 15.00

nádvoří hradu a hradní zbrojnice

akci pořádají:
 
Muzeum jihovýchodní Moravy ve Zlíně
Filharmonie Bohuslava Martinů
11. základní škola v Malenovicích
Střední uměleckoprůmyslová škola v Uherském Hradišti
ZUŠ Zlín
Filmový festival Zlín
a
Korunka Luhačovice

Výtěžek ze vstupného věnují všichni spolupořadatelé na charitativní projekty nadace KORUNKA, určené na podporu těch, kdo se v důsledku tragédie, nemoci či války ocitli v tíživé životní situaci.

V den konání akce budou zpřístupněny expozice Zvířata na Zemi a člověk, Hostince našich pradědečkůNa hradě nebydleli jen rytíři a také výstava Ze života hmyzu. Běžné komentované prohlídky hradu a hájenky se nebudou konat.

program:

* Smyčcové kvarteto Filharmonie Bohuslava Martinů
* dětské pěvecké sbory 11. základní školy ve Zlíně-Malenovicích
* benefiční výstava výtvarných prací žáků Střední uměleckoprůmyslové školy Uherské Hradiště
* žesťový soubor ZUŠ Zlín
* host z Filmového festivalu Zlín
* prezentace Moto Club Iron Cavalry LE MC

vstupné: od 1,- Kč

občerstvení: Caffé Tečovská brána

*

KORUNKA POMÁHÁ je charitativní projekt dvou zapsaných spolků – KORUNKY LUHAČOVICE a KORUNKY VELKÉ LOSINY. Oba spolky dlouhodobě podporují handicapované, nemocné či jinak znevýhodněné děti ve Zlínském a Olomouckém kraji. Během roku se koná řada benefic a charitativních akcí. Za svoji existenci spolky rozdaly desítky milionů korun. Uspořádaly také nejrůznější veřejné sbírky a organizovaly humanitární pomoc.

Příspěvky a podporu mohou lidé směřovat na transparentní účet, z něhož jsou vypláceny konkrétní podpory rodinám, dětem nebo organizacím pečujícím o ně.

Číslo transparentního účtu:   2801896248 / 2010

foto z r. 2023 (c) Radim Ševčík, MJVM

Nenechte si nic uniknout!

Budeme Vám posílat novinky a informace z muzea přímo do Vaší e-mailové schránky. Tím pádem budete vždy vědět co připravujeme a nic Vám už neunikne!

Změnit jazyk
Česky English
Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.