Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

ZELENÝ ČTVRTEK V MUZEU

ZELENÝ ČTVRTEK V MUZEU | rodinný program

6. 4. | 10-12 a 13-17

5. NP budovy 14

Muzeum jihovýchodní Moravy ve Zlíně pořádá letos již čtvrtým rokem Velikonoce v muzeu, jejichž stěžejní část tvoří výstava se zajímavým doprovodným programem pro veřejnost i školní skupiny. Připomíná oblíbené svátky jara z pohledu lidové tradice, jak ji ve svém díle zaznamenal mladcovský rodák, národopisec František Bartoš.

Rozmanitost lidového zvykosloví spjatého s tímto obdobím můžete sami prožít na muzejní akci pro veřejnost s příhodným názvem Zelený čtvrtek v muzeu, jež se uskuteční v sídle Muzea jihovýchodní Moravy ve Zlíně ve čtvrtek 6. dubna od 10:00 – 12:00 a 13:00 – 17:00.

Pro návštěvníky je připraven bohatý program s tvořivými dílnami pro děti, velikonočním jarmáčkem, pečením jidášků či ukázkou dalších tradičních pokrmů připravovaných na Zelený čtvrtek. Po celý den bude také možnost nahlédnout pod šikovné ruce řemeslníků při předvádění různých stylů zdobení kraslic, pletení pomlázek či tvorbě vizovického pečiva.

Velikonoční atmosféru navodí také výstavka s názvem Vajíčko malované, z lásky darované která nabídne návštěvníkům nevšední podívanou na ucelenou kolekci čítající 180 kusů kraslic mladé tvůrkyně Leony Machálkové z Holešova. Výstava bude k vidění v expozici Františka Bartoše v 5. N. P. budovy 14 od 21. 3. - 23. 4. 2023.

vstupné: 59 Kč, snížené 39 Kč, rodinné 129 Kč

Nenechte si nic uniknout!

Budeme Vám posílat novinky a informace z muzea přímo do Vaší e-mailové schránky. Tím pádem budete vždy vědět co připravujeme a nic Vám už neunikne!

Změnit jazyk
Česky English
Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu