Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

utb v muzeu

UTB V MUZEU

3. np budovy 14, expozice Princip Baťa

Některé z prací studentů Ateléru obuvi Unverzity Tomáše Bati ve Zlíně jsou v současnosti k vidění v expozici Princip Baťa. Propojení obou institucí je v tomto směru dlouhodobé - starší studentské práce jsou součástí stálé expozice obuvi.

Kolekce POSE Pavlíny Spunarové: Barva, potis, extravagance. Tři slova, která reprezentují pánskou kolekci POSE, kKterá je inspirovaná tvorbou a osobností Keith Haring. Výrazným prvkem se stává potisk, který vychází z tanečních pohybů tance VOGUE a primárních barev. Celá kolekce je určena pro výrazné mužské osobnosti, kteří se nebojí projevit svou extravagantní povahu.

* Kolekce Elišky Tran: Kolekce obuvi a doplňků s názvem Festival Prvního Dne oslavuje první generaci Vietnamců na území České republiky. Hlavním inspiračním zdrojem je svátek Nového lunárního roku (vietnamsky Tết Nguyên Đán, dosl. „Festival Prvního Dne“, častěji jen zkráceně Tết), jehož tradice a zvyky se i zde dodržují.

* Kolekce UME Kristíny Šmeringaiové:  kolekcia inšpirovaná príbehom milencov z Kjóta. Dva outfity reprezentujú charaktery postáv a ich vývoj.

* Kolekce LA DOLCE VITA Zuzany Ondrušíkové: kolekce je oslavou kulturně bohaté Itálie a rozmanité italské společnosti. Bujarost italské nátury, která se výrazně odráží v italském módním designu, tak jako společenské rozdíly jednotlivých oblastí, jež jsou pro Itálii typické. Velkou inspirací byl zejména módní dům Dolce&Gabanna,

 

 

Nenechte si nic uniknout!

Budeme Vám posílat novinky a informace z muzea přímo do Vaší e-mailové schránky. Tím pádem budete vždy vědět co připravujeme a nic Vám už neunikne!

Změnit jazyk
Česky English
Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu