PROGRAM akce Na hrad za Korunkou

FILHARMONIE BOHUSLAVA MARTINŮ
11. ZÁKLADNÍ ŠKOLA V ZLÍNĚ-MALENOVICÍCH
STŘEDNÍ UMĚLECKOPRŮMYSLOVÁ ŠKOLA V UHERSKÉM HRADIŠTI
A KORUNKA LUHAČOVICE Z.S.

pořádají pod záštitou radní Zlínského kraje pro školství a kulturu Zuzany Fišerové
komponovaný program pro Korunku Luhačovice

NA HRAD ZA KORUNK(O)U
aneb DOBRÝMI ČINY PROTI ZLÝM ČASŮM
18. 6. 2022 | 10.00–15.00

PROGRAM moderují Tereza Preiningerová a Markéta Pavlištíková

zbrojnice hradu:
10.00–15. 00 benefiční výstava výtvarných prací žáků Střední uměleckoprůmyslové školy v Uherském Hradišti vzniklá při jejich volnočasových aktivitách

nádvoří hradu:
10.00 fanfáry v podání žesťového souboru Filharmonie Bohuslava Martinů
10.00–10.20 W. A. Mozart: Malá noční hudba (Smyčcové kvarteto FBM pod vedením koncertního mistra FBM Pavla Mikesky)
10.30–10.45 přípravný pěvecký sbor (1. a 2. třída) (sbormistryně: Klára Bartoníková,
korepetice: Dana Kozárková)
11.00 fanfáry v podání žesťového souboru Filharmonie Bohuslava Martinů
11.00–11.20 populární melodie hudby 20. století: Beatles, Elvis Presley, John Newman, Andrew Lloyd Webber, Ástor Piazzola, Leonard Bernstein ad. (Smyčcové kvarteto FBM pod vedením koncertního mistra FBM Pavla Mikesky)
11.30–11.45 přípravný pěvecký sbor (1. a 2. třída) (sbormistryně: Klára Bartoníková, korepetice:
Dana Kozárková) a sbor Carmina bona (sbormistryně: Dana Kozárková, korepetice: David Skopal)
13.00 fanfáry v podání žesťového souboru Filharmonie Bohuslava Martinů
13.00–13.20 W. A. Mozart: Malá noční hudba (Smyčcové kvarteto FBM pod vedením koncertního mistra
FBM Pavla Mikesky)
13.30–13.45 Dětské pěvecké sbory Carmina bona (sbormistryně: Dana Kozárková, korepetice: David Skopal)
a Čamlíci (sbormistryně: Andrea Hobzová, korepetice: Lucie Juříčková)
14.00 fanfáry v podání žesťového souboru Filharmonie Bohuslava Martinů
14.00–14.20 populární melodie 20. století: Beatles, Elvis Presley, John Newman, Andrew Lloyd Webber, Ástor Piazzola, Leonard Bernstein ad. (Smyčcové kvarteto FBM pod vedením koncertního mistra FBM Pavla Mikesky)
14.30–14.45 Dětský pěvecký sbor Čamlíci (sbormistryně: Andrea Hobzová, korepetice: Lucie Juříčková)

zoologická expozice:
10.00–15.00 lektorský program pro děti

vstupné: od 1 Kč

Výtěžek věnují všichni spolupořadatelé na charitativní projekt KORUNKA POMÁHÁ, určený na podporu těch, kdo se v důsledku tragédie, nemoci či války ocitli v tíživé životní situaci.
V den konání akce budou zpřístupněny expozice Zvířata na Zemi a člověk, Hostince našich pradědečků a Na hradě nebydleli jen rytíři a také výstava Jantar ze Študlova. Běžné komentované prohlídky hradu a hájenky se nebudou konat.