Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Fotosoutěž H+Z 2023

CO JSME VIDĚLI NA SVÝCH CESTÁCH A OSTATNÍ PŘEŠLI
11. ročník fotosoutěže Klubu H+Z
 
(vybrané práce budou vystaveny v MJVM Zlín 8.6. - 17. 9. 2023)
 

Tématem soutěže jsou černobílé, barevné a digitální fotografie a jak z cest po naší vlasti, tak z cest do celého světa.

Do soutěže budou přijímány snímky s tématikou:

 • člověk a země
 • člověk, jeho život a činnost
 • krajinné motivy
 • architektura země
 • příroda země, fauna i flóra
 • folklór, lidové tradice a zvyky
 • žánrové snímky.

Do soutěže nebudou přijímány rodinné upomínkové snímky.

Soutěžní kategorie:

 • Fotografická soutěž se vyhlašuje odděleně ve dvou věkových skupinách a to pro juniory do 17 let a dospělé v těchto kategoriích:
 1. jednotlivé fotografie:  černobílá fotografie formátu     24 x 30 cm a 30 x 40 cm, barevná fotografie formátu 20 x 30 cm
 2. fotografické seriály 4 - 7 fotografií na sebe navazujících černobílých fotografií formátu 24 x 30 cm a 30 x 40 cm resp. barevných fotografií formátu  20 x 30 cm
 3. jednotlivé digitální fotografie digitální fotografie formátu 20 x 30 cmzhotovené na fotografickém papíru ve fotokvalitě
 4. seriál digitálních fotografií 4 - 7 fotografií na sebe navazujících digitální fotografií formátu  20 x 30 cm zhotovené na fotografickém papíru ve fotokvalitě

Odborná porota vyhodnotí všechny zaslané práce ve vypsaných kategoriích, vybere z nich pro závěrečnou výstavu a ocení nejlepší v jednotlivých kategoriích.

Své práce odevzdávejte do 15. 5. 2023 spolu s přihláškou přímo v muzeu (případně zašlete na naši adresu Vavrečkova 7040, 760 01  Zlín) nebo na recepci 14. budovy 14|15 BAŤOVA INSTITUTU.

 

Nenechte si nic uniknout!

Budeme Vám posílat novinky a informace z muzea přímo do Vaší e-mailové schránky. Tím pádem budete vždy vědět co připravujeme a nic Vám už neunikne!

Změnit jazyk
Česky English
Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu