Cestovatelské legendy Hanzelka a Zikmund

Komponovaný program.

CESTOVATELSKÉ LEGENDY HANZELKA A ZIKMUND

22. 4. 2022 | 10.00 - 18.00

Komponovaný program k připomenutí 75. výročí startu legendární dvojice na jejich první cestu Afrikou a Jižní Amerikou. Akci pořáda Klub H+Z spolu s MJVM Zlína Filharmonií Bohuslava Martinů.

Součástí je i výstava srovnávacích fotografií z této cesty s fotografiemi Expedice Z101 ve 3. NP 21. budovy (1. – 30. 4.).

10.00 – 18.00 promítání filmů H+Z, interaktivní prvky s tématem cestovatelství, 3. NP budovy 14, expozice Princip Baťa

13.00 – 18.00 přehlídka vozů Tatra, ul. Vavrečkova před 14. budovou

16.00 – 17.00 setkání cestovatelů u hrobu M. Zikmunda, Lesní hřbitov

19.00    koncert Filharmonie B. Martinů, sólista V. Hudeček, KUC