AUTA, LODĚ, VLAKY - POJEĎ S NÁMI TAKY!

19. 6. 2022 | 10-12 a 14-16 hodin

1. NP budovy 14

Milé děti, vydejte se ve výstavě ilustrátorky Marie Fischerové-Kvěchová na cesty do dalekých zemí, k moři i pod stromy do parku a přijďte si do muzea vytvořit krátkou animaci.
S tatínkem tak můžete oslavit Den otců.

Ve 14:00 proběhne komentovaná prohlídka výstavy s kurátorkou.

Vstupné: 59 Kč, snížené 39 Kč, děti do 6 let zdarma

Dílna je vhodná pro děti od 6 let.

INFORMACE:

e-mail: edukace@muzeum-zlin.cz

telefon: 573 032 3xx (19, 20 či 21)