2022 Barum Czech Rallye - omezení provozu

Některá opatření související s konáním "Barumky" se dotknou i našeho provozu.

26. - 28. 8. 2022 CZECH BARUM RALLYE

26. 8. - kvůli rychlostní zkoušce v bývalém továrním areálu, kde se nachází i budovy 14 a 15 a tedy naše expozice a výstavy, dojde k omezení v přístupu do oblasti. Od rána nebude možné zaparkovat v areálu a ani na nejbližších parkovištích, která jsou blokována pro BR. Od 15. hodiny se uzavřou vstupy do výstav a expozic, pohyb v těsném okolí budov 14 a 15 bude i pro pěší komplikovaný.

28. 8. - kvůli rychlostní zkoušce bude po celý den v podstatě neprůjezdná cesta vedoucí kolem hradu a ke hradu Malenovice, není vhodné to zkoušet ani pěšky. Z tohoto důvodu je hrad po celý den pro veřejnost UZAVŘEN

Děkujeme za pochopení!