Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací najdete ZDE.
Souhlasím

Legobetlém

AKCE
14. budova baťovského areálu

Cílem soutěže je vytvoření všem dobře známé vánoční scény – betléma s malým Ježíškem – ovšem jen a pouze za použití kostiček a postaviček ze stavebnic Lego ®.

maximální rozměr: 38,5 x 38,5 cm ( tj. 48 x 48 studů); výška max. 60 cm

věkové kategorie: A) 14 a méně B) 15 a více

Hotový výtvor nafoťte v dobré kvalitě a dobře osvětlený. Tři obrázky pak zašlete emailem na adresu  info@muzeum-zlin.cz.

Fotografie budou anonymně vystaveny přímo ve výstavě Svět kostiček ®, kde je budou hodnotit návštěvníci výstavy samolepícími „lajky“. O pořadí rozhoduje počet lajků k 30. 11. 2017. První tři v každé kategorii o výsledku uvědomíme a pozveme je do muzea k převzetí cen. Vyhlášení výsledků soutěže proběhne 9. 12. v 16 hodin přímo ve výstavě.

Podrobné podmínky soutěže:

V rámci výstavy Svět kostiček ® pořádá Muzeum jihovýchodní Moravy ve Zlíně, p.o., ( dále jen MJVM) pro veřejnost kreativní soutěž LEGOBETLÉM s těmito pravidly:

 • Pro zařazení do soutěže je třeba postavit tzv. betlém – scénu jesliček s Ježíškem a doprovodnými postavami – podle vlastní fantazie a za výhradního použití kostiček stavebnice Lego.
 • Soutěž trvá od 13. 10. do 30. 11. včetně.
 • Soutěž je pro jednotlivce i kolektivy škol, školek a podobně.
 • Soutěžící mohou soutěžit ve dvou věkových kategoriích: a) 14 a méně b) 15 a více, přičemž účastníka mladšího 18 let přihlašují rodiče nebo zákonný zástupce.
 • Přihlásit do soutěže se lze prostřednictvím emailu na info@muzeum-zlin.cz, v němž bude uvedeno jméno soutěžícího, soutěžní kategorie a budou přiloženy 3 fotografie vlastního Legobetléma.
 • Soutěžní Legobetlém může mít maximální rozměry základny 38,5 x 38,5 cm (48 studs) a výšku max. 60 cm.
 • MJVM umístí obrázky soutěžních Legobetlémů ve výstavě Svět kostiček ®, kde budou hodnoceny samotnými návštěvníky výstavy pomocí samolepících „lajků“. O pořadí rozhoduje co nejvyšší počet lajků.
 • První tři nejlepší v každé kategorii budou o umístění informováni emailem a 9. 12. 2017 v 16 hodin jim budou v rámci výstavy předány ceny, jimiž jsou volné vstupy do muzejní expozice Princip Baťa, vstupy do dětského centra Krokodýlek v Olomouci, vstupy do zlínské Laser Arény a další. V den předání cen bude mít výherce vstup do výstavy zdarma ( u kolektivů 2 zástupci). Předání výher lze po předchozí domluvě řešit i individuálně a v jiném čase.
 • Zapojením do soutěže dává účastník MJVM Zlín souhlas se zveřejněním fotografií soutěžního objektu ve výstavě, na webových stránkách a facebooku MJVM a souhlasí také se zpracováním poskytnutých osobních údajů v následujícím znění:

Souhlas ke zpracování poskytnutých osobních údajů:

V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů (dále jen „zákon“) beru na vědomí a souhlasím se zpracováváním svých osobních údajů Muzeem jihovýchodní Moravy ve Zlíně, p.o., pro účely evidence a vyhodnocení soutěže Legobetlém, pořádané touto organizací.

Tento souhlas uděluji na dobu trvání soutěže a mohu jej odvolat i před uplynutím této doby, beru však na vědomí, že odvoláním souhlasu se zpracováním osobních údajů před vylosováním výherců dojde k ukončení účasti v soutěži.

Účastník soutěže má na základě zákona právo přístupu ke svým osobním údajům (zejména právo na poskytnutí informace o účelu zpracování, rozsahu zpracovávaných osobních údajů a jejich zdroji, povaze zpracování a příjemci či příjemcích osobních údajů. Zjistí-li účastník, že zpracování jeho osobních údajů je v rozporu s ochranou jeho soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, má právo požadovat vysvětlení a odstranění takto vzniklého stavu.

 

Napište nám

Napište nám

Pro odeslání dotazu vyplňte prosím následující kód (*): SPAM kód
Položky označené * jsou povinné!

KALENDÁŘ AKCÍ
<< březen / 2018 >>

 • Po
 • Út
 • St
 • Čt
 • So
 • Ne

VÝSTAVY A AKCE

Hrad v noci

Hrad Malenovice

AKCE
Ve dne váš a v noci ... taky váš!...

Pochodem pod císařským praporem

14. budova baťovského areálu

VÝSTAVA
Historie habsburské armády v letech 1526 - 1918....

Letní výstava Klubu HZ

14. budova baťovského areálu

VÝSTAVA
Výstava věnovaná klubu, který pečuje o odkaz významných československých cestovatelů....

PRÁZDNINOVÉ DÍLNY

14. budova baťovského areálu

AKCE
I muzejní prázdniny mohou být pestré....

Muzeum staré jako Československo

Muzeum luhačovického Zálesí

VÝSTAVA
Před sto lety bylo v Luhačovicích založeno muzeum....

Léčivé stromy

14. budova baťovského areálu

VÝSTAVA
Výstava představuje naše dřeviny a jejich využití v lidovém léčitelství i současné fytoterapii a ...

Zbraně v přírodě

14. budova baťovského areálu

VÝSTAVA
Nová výstava je důkazem, že zbraně nejsou jen výsadou lidí....

Vizovické pečivo

Hrad Malenovice

VÝSTAVA
Lidové umění s více jak stoletou tradicí....

Lidová architektura Prahy

Hrad Malenovice

VÝSTAVA
Sezónní výstava na hájence hradu Malenovice....

Po stopách Masaryka

Muzeum luhačovického Zálesí

AKCE
Prázdninový program Muzea luhačovického Zálesí....