Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací najdete ZDE.
Souhlasím

Legobetlém

AKCE
14. budova baťovského areálu

Cílem soutěže je vytvoření všem dobře známé vánoční scény – betléma s malým Ježíškem – ovšem jen a pouze za použití kostiček a postaviček ze stavebnic Lego ®.

maximální rozměr: 38,5 x 38,5 cm ( tj. 48 x 48 studů); výška max. 60 cm

věkové kategorie: A) 14 a méně B) 15 a více

Hotový výtvor nafoťte v dobré kvalitě a dobře osvětlený. Tři obrázky pak zašlete emailem na adresu  info@muzeum-zlin.cz.

Fotografie budou anonymně vystaveny přímo ve výstavě Svět kostiček ®, kde je budou hodnotit návštěvníci výstavy samolepícími „lajky“. O pořadí rozhoduje počet lajků k 30. 11. 2017. První tři v každé kategorii o výsledku uvědomíme a pozveme je do muzea k převzetí cen. Vyhlášení výsledků soutěže proběhne 9. 12. v 16 hodin přímo ve výstavě.

Podrobné podmínky soutěže:

V rámci výstavy Svět kostiček ® pořádá Muzeum jihovýchodní Moravy ve Zlíně, p.o., ( dále jen MJVM) pro veřejnost kreativní soutěž LEGOBETLÉM s těmito pravidly:

 • Pro zařazení do soutěže je třeba postavit tzv. betlém – scénu jesliček s Ježíškem a doprovodnými postavami – podle vlastní fantazie a za výhradního použití kostiček stavebnice Lego.
 • Soutěž trvá od 13. 10. do 30. 11. včetně.
 • Soutěž je pro jednotlivce i kolektivy škol, školek a podobně.
 • Soutěžící mohou soutěžit ve dvou věkových kategoriích: a) 14 a méně b) 15 a více, přičemž účastníka mladšího 18 let přihlašují rodiče nebo zákonný zástupce.
 • Přihlásit do soutěže se lze prostřednictvím emailu na info@muzeum-zlin.cz, v němž bude uvedeno jméno soutěžícího, soutěžní kategorie a budou přiloženy 3 fotografie vlastního Legobetléma.
 • Soutěžní Legobetlém může mít maximální rozměry základny 38,5 x 38,5 cm (48 studs) a výšku max. 60 cm.
 • MJVM umístí obrázky soutěžních Legobetlémů ve výstavě Svět kostiček ®, kde budou hodnoceny samotnými návštěvníky výstavy pomocí samolepících „lajků“. O pořadí rozhoduje co nejvyšší počet lajků.
 • První tři nejlepší v každé kategorii budou o umístění informováni emailem a 9. 12. 2017 v 16 hodin jim budou v rámci výstavy předány ceny, jimiž jsou volné vstupy do muzejní expozice Princip Baťa, vstupy do dětského centra Krokodýlek v Olomouci, vstupy do zlínské Laser Arény a další. V den předání cen bude mít výherce vstup do výstavy zdarma ( u kolektivů 2 zástupci). Předání výher lze po předchozí domluvě řešit i individuálně a v jiném čase.
 • Zapojením do soutěže dává účastník MJVM Zlín souhlas se zveřejněním fotografií soutěžního objektu ve výstavě, na webových stránkách a facebooku MJVM a souhlasí také se zpracováním poskytnutých osobních údajů v následujícím znění:

Souhlas ke zpracování poskytnutých osobních údajů:

V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů (dále jen „zákon“) beru na vědomí a souhlasím se zpracováváním svých osobních údajů Muzeem jihovýchodní Moravy ve Zlíně, p.o., pro účely evidence a vyhodnocení soutěže Legobetlém, pořádané touto organizací.

Tento souhlas uděluji na dobu trvání soutěže a mohu jej odvolat i před uplynutím této doby, beru však na vědomí, že odvoláním souhlasu se zpracováním osobních údajů před vylosováním výherců dojde k ukončení účasti v soutěži.

Účastník soutěže má na základě zákona právo přístupu ke svým osobním údajům (zejména právo na poskytnutí informace o účelu zpracování, rozsahu zpracovávaných osobních údajů a jejich zdroji, povaze zpracování a příjemci či příjemcích osobních údajů. Zjistí-li účastník, že zpracování jeho osobních údajů je v rozporu s ochranou jeho soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, má právo požadovat vysvětlení a odstranění takto vzniklého stavu.

 

Napište nám

Napište nám

Pro odeslání dotazu vyplňte prosím následující kód (*): SPAM kód
Položky označené * jsou povinné!

KALENDÁŘ AKCÍ
<< prosinec / 2017 >>

 • Po
 • Út
 • St
 • Čt
 • So
 • Ne

VÝSTAVY A AKCE

Hledači ztraceného času

14. budova baťovského areálu

VÝSTAVA
Nový rok s novou výstavou věnovanou amatérské archeologii....

Hodiny ze Švarcvaldu

14. budova baťovského areálu

VÝSTAVA
Výstava hodin z německého Schwarzwaldu. 18. ledna 2018 do 20. května 201...

Korálkové maličkosti

14. budova baťovského areálu

AKCE
Tvořivá dílna nejen pro děti  navazující na výstavu perličkovýc...

Prázdninová dílna pro děti

14. budova baťovského areálu

AKCE
Obvyklou prázdninovou otázku rodičů "Kam s nimi?" pomůže vyřešit prázdninová dílna....

František Zuska - Ohlédnutí - Ozdoby ze slámy

14. budova baťovského areálu

VÝSTAVA
24. února 2018 od 13:30 do 18 hodin - DERNIÉRA VÝSTAVY ...

Cestovatelské přednášky

AKCE
Cyklus přednášek o zajímavých místech naší planety....

Hrad Brumov - přednáška

Muzeum luhačovického Zálesí

AKCE
Luhačovice: 15. února 2018 od 17 hodin uskuteční přednáška tří odborníků o hradě...

Dušan Jurkovič v kraji pod Bradlem

Muzeum luhačovického Zálesí

VÝSTAVA
od 23. listopadu 2017 - Architekt Jurkovič v Muzeu luhačovického Zálesí....

Geologická olympiáda

14. budova baťovského areálu

AKCE
Blíží se další kola geologické olympiády a muzeum bude u toho....

Přednáška Obrázky z lázní

Muzeum luhačovického Zálesí

AKCE
25. ledna 2018 v 19.00 hodin bude představena veřejnosti nová publik...