Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací najdete ZDE.
Souhlasím

Soutěž pro malé výtvarníky

Muzeum jihovýchodní Moravy ve Zlíně zahajuje v rámci výstavy Czech Made Western výtvarnou soutěž s tématikou Divokého západu, kovbojů, indiánů i koní s názvem TENKRÁT NA ZÁPADĚ. Je pro jednotlivce i školní a jiné skupiny a pro dvě věkové kategorie, tak, aby tvořit mohl opravdu každý.

Co byste asi dělali v době, kdy před více než sto lety na americké prérie přicházeli první bílí osadníci? Stavěli byste vlastní ranč? Byli byste kovboji a hnali stáda krav? Chytali koně do lasa? Bojovali s indiány? Převáželi byste poštu Pony Expressem? Objevovali nádhernou nedotčenou přírodu? Bylo tolik věcí, které se na Divokém západě daly zažít – stačí je jen namalovat.

Pokud potřebujete inspiraci, přijďte ji načerpat do výstavy.

PŘIHLÁŠKA do soutěže

jméno a příjmení dítěte/ účastníka soutěže …………………………………………………………….……………………………………

adresa: ……………………………………………………………………………………………………………….………………………………………..

věk: ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

email a telefon zákonného zástupce/ učitele …………………………………………………………………………………..…………..

PODMÍNKY soutěže

Výtvarnou soutěž Tenkrát na Západě pořádá pro veřejnost Muzeum jihovýchodní Moravy ve Zlíně, příspěvková organizace, Vavrečkova 7040,  Zlín, IČO 00089982 ( dále jen MJVM) s těmito pravidly:

 • Pro zařazení do soutěže je třeba zaslat MJVM alespoň jednu výtvarnou práci odpovídající zadání soutěže.
 • Soutěž trvá od 11. 11. 2019 do 11. 1. 2020 včetně.
 • Soutěž je pro jednotlivce i kolektivy škol, školek a podobně.
 • Soutěžící mohou soutěžit ve dvou věkových kategoriích: a) do 7 let b) 8 – 13 let, přičemž účastníka mladšího 18 let přihlašují rodiče nebo zákonný zástupce. Samostatnou kategorií jsou školní skupiny, kde účastníky přihlašuje třídní učitel.
 • Přihlásit do soutěže se lze prostřednictvím emailu na info@muzeum-zlin.cz, v němž bude uvedeno jméno soutěžícího, soutěžní kategorie a bude přiložen soubor se soutěžním obrázkem ve tvaru jpg nebo pdf, nebo lze soutěžní práce zaslat poštou na adresu muzea (Muzeum jihovýchodní Moravy ve Zlíně, Vavrečkova 7040, 760 01  Zlín), resp. je odevzdat na recepci 14. budovy.
 • práce je nutno na zadní straně označit jménem účastníka a soutěžní kategorií a je třeba uvést kontakt. Prosím uveďte, zda chcete práce vrátit.
 • Obrázky ve formátech A4, A3. Technika je libovolná.
 • Jeden soutěžící může zaslat nejvíce 3 práce.
 • MJVM umístí soutěžní práce v prostorách svých výstav/ expozic ve Zlíně, kde budou hodnoceny návštěvníky muzea pomocí samolepících „lajků“. O pořadí rozhoduje nejvyšší počet lajků ke dni ukončení soutěže.
 • První tři nejlepší v každé kategorii budou o umístění informováni emailem a pozváni na předání cen v lednu 2020 ve Zlíně, případně lze cenu zaslat poštou.
 • Tři práce s nejvyšším počtem „lajků“ v každé kategorii budou oceněny. Ocenění budou o výsledku soutěže informováni.
 • Oficiální vyhlášení výsledků proběhne v lednu 2020 v rámci doprovodné akce ve výstavě Czech Made Western.
 • Přihlášením do soutěže dle výše uvedených pravidel dává účastník pořadateli soutěže souhlas se zveřejněním fotografií soutěžní práce v prostorách MJVM, na webových stránkách, facebooku MJVM a jeho dalších propagačních kanálech a souhlasí také se zpracováním poskytnutých osobních údajů dle následujícího znění:

Souhlas ke zpracování poskytnutých osobních údajů:

V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů (dále jen „zákon“) beru na vědomí a souhlasím se zpracováváním svých osobních údajů Muzeem jihovýchodní Moravy ve Zlíně, p.o., pro účely evidence a vyhodnocení soutěže Tenkrát na Západě, pořádané touto organizací.

Tento souhlas uděluji na dobu trvání soutěže a mohu jej odvolat i před uplynutím této doby, beru však na vědomí, že odvoláním souhlasu se zpracováním osobních údajů před vylosováním výherců dojde k ukončení účasti v soutěži.

Účastník soutěže má na základě zákona právo přístupu ke svým osobním údajům (zejména právo na poskytnutí informace o účelu zpracování, rozsahu zpracovávaných osobních údajů a jejich zdroji, povaze zpracování a příjemci či příjemcích osobních údajů. Zjistí-li účastník, že zpracování jeho osobních údajů je v rozporu s ochranou jeho soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, má právo požadovat vysvětlení a odstranění takto vzniklého stavu.

Napište nám

Napište nám

Pro odeslání dotazu vyplňte prosím následující kód (*): SPAM kód
Položky označené * jsou povinné!

KALENDÁŘ AKCÍ
<< listopad / 2019 >>

 • Po
 • Út
 • St
 • Čt
 • So
 • Ne

VÝSTAVY A AKCE

POSLOVÉ Z VESMÍRU

14. budova baťovského areálu

VÝSTAVA
25. 9. 2020 - 13. 6. 2021...

Špicberky

14. budova baťovského areálu

AKCE
1. 10. 2020...

DROTÁR PAVOL ADAMEC

Hrad Malenovice

VÝSTAVA
do 31. 10. výstava HRAD MALENOVICE...

VALAŠSKO OČIMA KORNÉLIE NĚMEČKOVÉ

14. budova baťovského areálu

VÝSTAVA
16. 10. 2020 - 24. 1. 2021...

BAŤŮV PEDIKÉR

14. budova baťovského areálu

VÝSTAVA
14. 2. - 20. 9. výstava...

KRYSÁCI A JEJICH PŘÍBĚHY

14. budova baťovského areálu

VÝSTAVA
4. 7. - 27. 9. 2020...

Jak dřevo, kov a keramika srdce lidem odemyká

Hrad Malenovice

VÝSTAVA
výstava 25. 6. - 31. 10. 2020...

Byliny léčí - Mgr. Podhorná

14. budova baťovského areálu

AKCE
23. 9. přednáška...

PŘÍBĚH ŽELEZA

14. budova baťovského areálu

VÝSTAVA
13. 2. 2020 - 10. 1. 2021 výstava...

Modrý čtvrtek

Muzeum luhačovického Zálesí

AKCE
24. 9. 2020...